Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@

Fałszywy „policjant” chciał ukraść pieniądze z kantorów

O nietypowym pomyśle telefonicznych oszustów informują łomżyńscy policjanci. Do tej pory oszuści wybierali osoby starsze i podając się za wnuczka czy kuzyna wyłudzali od nich pieniądze. Czasami oszuści twierdzili, że są policjantami polującymi na fałszywych wnuczków i też wyłudzali pieniądze. Wczoraj najwyraźniej zmodyfikowali metodę i po pieniądze zadzwonili do łomżyńskich kantorów wymiany walut.

Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży wczoraj policjanci zostali poinformowani o dwóch takich przypadkach. W obu dzwoniący podawał się za policjanta i informował o rzekomych napadach na kantory. Prosił też o przygotowanie pieniędzy po które on przyjedzie i będzie ich pilnował...
Oszustowi nie udało się naciągnąć na tę historyjkę pracowników łomżyńskich kantorów, ale policja i tak poszukuje już oszusta. Jak informuje Brulińska o takie nowej próbie wyłudzenia pieniędzy poinformowano wszystkich właścicieli kantorów w Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę