Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Dziś deszczowo

Nawet do 12 litrów wody na metr kwadratowy może spaść dziś w regionie. Synoptycy zapowiadają opady deszczu, miejscami o natężeniu umiarkowanym, a lokalnie także burze. Temperatura maksymalna od 11°C do 14°C, a wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach zwłaszcza podczas burz osiągający 55 km/h, północno-wschodni i wschodni.

Także w nocy nad regionem zachmurzenie duże i przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 7°C do 9°C. W piątek powoli ma się przejaśniać i robić się trochę cieplej. Temperatura wzrosnąć ma nawet do 17°C na południu województwa. A w sobotę powinno być jeszcze lepiej...

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę