Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Spokojny majowy weekend na drogach

Długi weekend w rejonie Łomży mija raczej spokojnie. Po wyjątkowo „kolizyjnym” piątku, gdy w mieście i najbliższej okolicy odnotowano aż 11 kolizji drogowych przez kolejne trzy dni było ich tylko 6. Policjanci za to wyeliminowali z ruchu kilku pijanych kierowców.

Od piątku do dziś policjanci w wyniku prowadzonych kontroli drogowych zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. Wyniki badania dwóch kolejnych wskazywały, że wsiedli za kierownicę po użyciu alkoholu, a następny kierowca prowadził samochód pomimo sądowego zakazu.
Aspirant Ewelina Szlesińska, z KMP w Łomży, podaje także, że 1. maja po godz. 20 policjant będący po służbie zauważył rowerzystę jadącego praktycznie całą szerokością drogi krajowej nr 63 Łomża – Zambrów. Gdy zatrzymał rowerzystę okazało, że jest on kompletnie pijany. Wezwany na miejsce patrol policji przeprowadził badanie, które ujawniło, że 55-latek ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę