Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pada i padać będzie...

W ciągu ostatnich 6 godzin w rejonie Łomży spadło ponad 10 litrów deszczu na metr kwadratowy powierzchni ziemi. Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzegają, że opady deszczu utrzymają się do sobotniego poranka i w tym czasie spadnie trzy razy więcej deszczu.

Tomasz Siemieniuk dyżurny synoptyk, który wydał ostrzeżenia o intensywnych opadach deszczu przewiduje, że do północy będą one o natężeniu umiarkowanym i silnym, a po północy opady będą słabnąć. Ostrzeżenie ważne jest do godziny 6. rano w sobotę. W tym czasie na każdy metr kwadratowy powierzchni może spaść w sumie od 25 do 35 litrów wody.

Niestety początek długiego weekendy nie zapowiada się pięknie. W sobotę synoptycy takżę przewidują zachmurzenie duże i okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr rano słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, zachodni.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę