Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Dostał prawo jazdy i mu je zabrali...

Krótko uprawnieniami do kierowania samochodami cieszył się 18-letni mieszkaniec gminy Wąsosz. Młody chłopak okazał się „piratem drogowym”. Dwa miesiące po zdobyciu prawa jazdy wpadł na policyjny patrol mierzący prędkość na ul. Kopernika w Grajewie. 18-latek pędził volkswagenem z prędkością 113 km/h.

Jak podaje policja „Świeżo upieczony” kierowca został ukarany 400–złotowym mandatem karnym i 10 punktami karnymi, a ponadto stracił prawo jazdy na co najmniej 3 miesiące. 
Grajewscy policjanci przypominają, że kierowca który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym minimum o 50 km/h straci prawo jazdy na okres 3 miesięcy, jeżeli okaże się, że taka osoba nadal kieruje pojazdami, okres zostanie przedłużony do 6 miesięcy, a gdy zostanie zatrzymany po raz trzeci całkowicie traci zdobyte wcześniej uprawienia do kierowania.

Dodajmy, że tym tygodniu na terenie powiatu grajewskiego czterech kierowców straciło prawo jazdy, za przekroczenie prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę