Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Kierowcom jeszcze trudniej

Jeżdżący po Łomży kierowcy muszą nastawić się na większe utrudnienia w ruchu. Do „tradycyjnych” utrudnień związanych z dużymi remontami dróg prowadzonymi na ul. Sikorskiego, Zawadzkiej, Polowej i Szosie Zambrowskiej doszło kilka nowych związanych z „drobnymi” remontami ulic prowadzonymi przez Zakład Dróg Miejskich MPGKiM. Niektóre z nich potrwają niemal do połowy maja.

Ekipy drogowców MPGKiM od wczoraj są na ul. Prusa, gdzie prowadzona jest naprawa nawierzchni jezdni. Kierowcy jeżdżą slalomem pomiędzy wyciętymi dziurami. Według informacji ZDM te prace powinny zakończyć się jutro.
Do około 8 maja potrwają prace na ul. Przykoszarowej w okolicach skrzyżowania z ul. Raganowicza. Tu wykonywane jest przejście „wyniesione” dla pieszych.
Natomiast do 12 maja mają potrwać prace związane z remontem chodnika przy ul. Moniuszki – na odcinku od Mickiewicza do Spółdzielczej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę