Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Przed zatrudnieniem znał ją... „z telewizji”

Główne zdjęcie
Elżbieta Rabczyńska (63 lata) radna Łomży z klubu PiS, od 1. kwietnia koordynator finansowo-administracyjny Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży

Radna miejska Elżbieta Rabczyńska (63 lata), z Prawa i Sprawiedliwości, od początku kwietnia jest koordynatorem finansowo-administracyjnym Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. Utworzenie stanowiska w miejskiej spółce prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski (PiS) zatwierdził dwa dni wcześniej, a prezes spółki MPEC Radosław Żegalski mówi, że przed zatrudnieniem radną Rabczyńską znał „tylko z telewizji”, i nie chce odpowiadać na pytania, czy przed zatrudnieniem radnej, rozmawiał o tym z prezydentem Łomży, który pełni funkcje właścicielskie wobec MPEC-u.

W MPEC-u nie było naboru na stanowisko koordynatora finansowo-administracyjnego, ale prezes Radosław Żegalski zapewnia, że zatrudnienie miejskiej radnej w miejskiej spółce odbyło się zgodnie z prawem. Mówi, że pani Rabczyńska złożyła CV i po jego analizie i przedstawionych przez nią dokumentach uznał, że „ma kompetencję i wiedzę”, aby objąć to stanowisko. Przekonuje, że w spółce nie było osoby, która mogłaby pełnić tę funkcję, ale także, że ta funkcja nie jest na tyle ważna, aby stawiać ją jako drugą osobę w firmie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę