Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Jutro będzie trochę cieplej

Nocą temperatura w regionie spadła do ok. +1°C, ale w Suwałkach przy gruncie było jeszcze -3.7°C. Kolejne noce mają być już cieplejsze, choć do końca tygodnia nawet w ciągu dnia wiosennego ciepła jeszcze nie poczujemy. Nieco lepszy ma być wtorek, gdy temperatura ma podskoczyć do +16°C.

Dziś w ciągu dnia synoptycy zapowiadają w regionie zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr początkowo słaby, później umiarkowany, okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i miejscami opady deszczu, ale bez przymrozków - temperatura minimalna od 3°C do 5°C. 
We wtorek trochę bardziej się ociepli. Temperatura maksymalna w województwie podlaskim od 13°C do 16°C, ale też zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady deszczu. 
Niestety prognozy numeryczne wskazują, że kolejne dni znowu będą chłodniejsze z temperaturami maksymalnie do +10°C.  Być może poprawi się na długi weekend. Accuweather.com na przyszłą niedzielę w Łomży prognozuje dziś aż +23°C i słońce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę