Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Niewielki spadek ceny mleka

W Podlaskiem w marcu za mleko rolnicy otrzymywali średnio po 137,51 zł za 1 hl. Była to najwyższa cena w Polsce – o 6 zł i 2 grosze wyższa od średniej krajowej. Zarówno w województwie jak i w Polsce cena mleka w marcu była nieco niższa niż w lutym, ale znacząco wyższa niż przed rokiem.

Jak wynika z wyliczeń GUS średnia cena skupu mleka w Polsce w marcu 2017 roku wyniosła 131,49 zł/hl. W porównaniu do lutego spadła o 0,8%, ale w porównaniu z ceną z marca ubiegłego roku była aż o 24,2% wyższa.

W województwie podlaskim cena mleka jest tradycyjnie już wyższa, w marcu wyniosła 137,51 zł za 1 hl wobec 137,90 w lutym.

Najniższe ceny w marcu 2017 r. za melko otrzymywali dostawcy z województwa małopolskiego - 118,79 zł/1 hl.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę