wtorek, 21 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Ocieplenia w weekend nie będzie

Minionej nocy temperatura przy gruncie w województwie podlaskim spadła lokalnie do -8°C. Najzimniejszym miastem był Białystok, gdzie stacje pomiarowe IMGW zanotowało -5,2°C. W tym samym czasie w podłomżyńskim Marianowie temperatura spadła -1,5°C. I choć póki co synoptycy nie przewidują, aby w ciągu najbliższych dni temperatura osiągnęła +10°C, to przynajmniej noce nie będą już takie mroźne.

Wiesław Winnick synoptyk dyżurny z białostockiego Zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW przewiduje na dziś w regionie temperaturę maksymalna od 7°C do 9°C. Zachmurzenie w ciągu dnia będzie stopniowo wzrastała aż do wystąpienia opadów deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany, jeszcze przed południem wzmagający się do okresami porywistego, południowo-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie duże, nad ranem większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Okresami opady deszczu, na północy województwa lokalnie deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 1°C do 4°C.

W sobotę przelotne opady deszczu, lokalnie także deszczu ze śniegiem i temperatura maksymalna od 6°C do 9°C.  W niedzielę podobnie - słabe przelotne opady deszczu i temperatura do 8°C.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0