Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Ocieplenia w weekend nie będzie

Minionej nocy temperatura przy gruncie w województwie podlaskim spadła lokalnie do -8°C. Najzimniejszym miastem był Białystok, gdzie stacje pomiarowe IMGW zanotowało -5,2°C. W tym samym czasie w podłomżyńskim Marianowie temperatura spadła -1,5°C. I choć póki co synoptycy nie przewidują, aby w ciągu najbliższych dni temperatura osiągnęła +10°C, to przynajmniej noce nie będą już takie mroźne.

Wiesław Winnick synoptyk dyżurny z białostockiego Zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW przewiduje na dziś w regionie temperaturę maksymalna od 7°C do 9°C. Zachmurzenie w ciągu dnia będzie stopniowo wzrastała aż do wystąpienia opadów deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany, jeszcze przed południem wzmagający się do okresami porywistego, południowo-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie duże, nad ranem większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Okresami opady deszczu, na północy województwa lokalnie deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 1°C do 4°C.

W sobotę przelotne opady deszczu, lokalnie także deszczu ze śniegiem i temperatura maksymalna od 6°C do 9°C.  W niedzielę podobnie - słabe przelotne opady deszczu i temperatura do 8°C.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę