Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Celnicy na tropie

Główne zdjęcie
fot. UCS w Białymstoku

Ponad 2000 paczek papierosów pochodzących z przemytu przejęli łomżyńscy celnicy. Przed świętami znaleźli jej w wyniku przeszukania osobowej skody zatrzymanej na terenie Łomży oraz rewizji jednej z prywatnych posesji.

Jak podaje mł. asp. Maciej Czarnecki z Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku, przemycane papierosy celnicy znaleźli także na białostockich bazarach i po rewizji białoruskiego tira  na przejściu granicznym w Kuźnicy. Łącznie z kontrabandą ujawnioną w Łomży przejęto ponad 5500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy, o szacunkowej wartości blisko 72 tysiecy złotych.

We wszystkich powyższych przypadkach funkcjonariusze KAS wszczęli sprawy karne skarbowe. Osoby trudniące się handlem i przemytem papierosów muszą liczyć się z przepadkiem nielegalnego towaru i wysokimi grzywnami.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę