sobota, 16 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Będą przymrozki

Barbara Jakubowska dyżurny synoptyk z IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku, ostrzega przed przymrozkami, które nocą wystąpią w regionie. Synoptyk prognozuje spadek temperatury do -5°C, a przy gruncie do -7°C.

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Początkowo przelotne opady  deszczu, przechodzące miejscami w opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Towarzyszy im wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, północno-zachodni. W ciągu dnia temperatura maksymalna od 3°C na północy do 6°C na południu województwa. 

Nocą dużo zimniej, temperatura minimalna od -5°C do -3°C. Przy gruncie może być jeszcze zimniej – nawet do -7°C. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Wiatr słaby, początkowo, okresami umiarkowany, z kierunków zmieniających się.

W poniedziałek w regionie przewiduje się zachmurzenie umiarkowane, okresami wzrastające do dużego. Możliwe przelotne opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna od 4°C do 7°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, północno-wschodni i wschodni. 
W nocy z poniedziałku na wtorek temperatura minimalna od -3°C do -1°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0