Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Zmiana władzy w białostockim IPN

Barbara Bojaryn-Kazberuk dyrektor Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku została odwołana ze stanowiska wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Nowym dyrektorem białostockiego IPN został dr hab. Piotr Kardela z Delegatury IPN w Olsztynie.

Barbara Bojaryn-Kazberuk dyrektorem IPN w Białymstoku była przez niemal 5 lat. Stanowisko, po wygraniu konkursu, objęła w połowie 2012 roku. Wczoraj miała zostać odwołana. Nowym dyrektorem białostockiego IPN został zaś dr hab. Piotr Kardela, który dotychczas był głównym specjalistą ds. badań historycznych w delegaturze IPN w Olsztynie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę