Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Łomżanie grozili bronią w Białymstoku

Policjanci z Białegostoku poinformowali o zatrzymaniu dwóch mieszkańców Łomży podejrzewanych o grożenie bronią 37-latkowi. Ponadto przy jednym z nich znaleźli blisko 3 gramy marihuany.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w niedzielę przed godz. 15. mieszkaniec Białegostoku zwrócił uwagę mężczyznom w audi, którzy zbyt szybko jeździli wokół placu zabaw. Wtedy jeden z nich wyjął przedmiot przypominający broń i wycelował w kierunku 37-latka. Gdy ten wyjął telefon, aby zadzwonic na policję, kierowca pojazdu wysiadł i zaczął mu grozić pokazując gest „podcięcia gardła”. Potem mężczyźni odjechali. Gdy chwilę później, kilka ulic dalej, mundurowi znaleźli opisany samochód, siedziało w nim dwóch mieszkańców Łomży w wieku 20 i 35-lat. W trakcie kontroli pojazdu policjanci pod siedziskiem tylnej kanapy znaleźli przedmiot przypominający broń, którym okazał się pistolet pneumatyczny. Dodatkowo, podczas sprawdzania mężczyzn, funkcjonariusze zabezpieczyli przy starszym z nich blisko 3 gramy marihuany. Łomżanie zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnym areszcie. O ich dalszym losie ma zadecydować sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę