Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Sprawę kontrabandy chciał załatwić łapówką

Łomżyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, u którego w samochodzie znaleźli blisko 1500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. 34-latek, aby „załatwić” sprawę zaoferował im łapówkę.

We  wtorek na terenie gminy Nowogród policjanci zatrzymali do kontroli drogowej osobowego opla. Za kierownicą auta siedział 34-letni mieszkaniec województwa warmińsko–mazurskiego. W samochodzie mężczyzny funkcjonariusze znaleźli kontrabandę - blisko 1500 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Mężczyzna chciał nakłonić policjantów, aby odstąpili od czynności służbowych oferując im łapówkę. Jakiej wysokości tego policja nie ujawniła, ale efekt był taki że 34-latek został zatrzymany, a dziś został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Teraz dalszym losem podejrzanego zajmie się teraz sąd


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę