Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Dwujezdniowa Zawadzka i wyremontowana Nowogrodzka będą przed wyborami?

Główne zdjęcie
Planowane nonda na skrzyżowaniu ul. Zawadzkiej z ul. Chmielną

Miasto ogłosiło przetargi na przebudowę ul. Nowogrodzkiej, oraz dobudowę dwujezdniowej ulicy Zawadzkiej od skrzyżowania z ulicą Przykoszarową do skrzyżowania z ulicą Szosa do Mężenina. W przypadku obu zadań termin zakończenia robót wyznaczono na październik 2018 roku, przy czy wykonawcy mogą otrzymać dodatkowe punktu za krótszy czas realizacji zamówienia.

Planowana nowa ul. Zawadzka z nowym rondem na skrzyżowaniu z ul. Chmielną
Planowana nowa ul. Zawadzka z nowym rondem na skrzyżowaniu z ul. Chmielną

W przypadku ul. Nowogrodzkiej ogłoszenie dotyczy przebudowy z rozbudową ulicy o długości 1633 metrów od skrzyżowania z ul. Sikorskiego do granicy administracyjnej Łomży.   
W przypadku ulicy Zawadzkiej w Łomży na odcinku od skrzyżowania z ulicą Przykoszarową do skrzyżowania z ulicą Szosa do Mężenina powstać mają dwie jezdnie przy czym jezdnia lewa ma mieć długość 1032,4 m, a jezdnia prawa 973 m. 
Wykonawca miałby zbudować tu drogę o nawierzchni klasy G (jezdnia o przekroju 2x2) KR4,  z włączeniem do ronda w ulicy Szosa do Mężenina. Poza tym zlecenie będzie obejmowało także budowy ronda na skrzyżowaniu z ulicą Chmielną, budowę chodników i ciągów pieszo-rowerowych, ścieżek rowerowych, zatok autobusowych, czy zjazdów, oraz prace z branży sanitarnej i elektrycznej.
W obu przypadkach termin składania ofert został wyznaczony na 2 października br., a rozpoczęcie realizacji zamówienia miałoby nastąpić nie później niż 14 dni po podpisaniu umowy. Władze miasta oczekują, że prace będą prowadzone szybko. Zarówno w przypadku ul. Nowogrodzkiej jak i nowej części ul. Zawadzkiej planowane zakończenie realizacji robót to „nie później niż do 16.10.2018 r.”
Oferty wykonawców będą podlegały ocenie pod względem trzech kryteriów: cena brutto (60%), okres gwarancji (30%) i termin realizacji zamówienia (10%). Realizacja zadnia w terminie z ogłoszenia to 0, a miesiąc szybciej 10 pkt.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę