Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Szybcy na drogach do Łomży

Wczoraj wieczorem Ratowie Piotrowie na drodze Łomża – Ostrów Mazowiecka policjanci zatrzymali kierującego mini cooperem 57-latka, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 111 km/h. Nieco wcześniej, w Nowogrodzie na mierzących prędkość samochodów policjantów wpadł 38-letni kierowca kia, który na liczniku miał 106 km/h.

Obu kierowcom funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. 57-latek otrzymał też mandat karny w wysokości 400zł i 10 punktów karnych, a ukaranie sprawą ukarania 38-letniego kierowcy kia zajmie się sąd, bo policja zapowiada tam skierowanie wniosku o ukaranie zbyt szybkiego kierowcy.

Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podkreśla, że miejsca w których zatrzymano zbyt szybko jadących kierowców wskazali mieszkańcy za pośrednictwem Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 
- Do dzisiaj w obrębie powiatu łomżyńskiego wskazano 547 punktów, w których jako zagrożenie zaznaczane jest „przekraczanie dozwolonej prędkości” na różnej kategorii drogach oraz ulicach miejskich. Aż 500 z nich zostało przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego zweryfikowanych pozytywnie – mówi policjantka.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę