Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pies dotkliwie pogryzł dziecko w Zambrowie - chłopiec trafił do szpitala

Policja szuka właściciela psa, który dotkliwie podgryzł 12-letniego chłopca w Zambrowie. Dziecko ma poranioną głowę i twarz, ale jego życiu nic nie zagraża.

 

- Psa udało się złapać - mówi rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji Tomasz Krupa. - Pies zaatakował dwukrotnie. Najpierw ugryzł chłopca za policzek. Potem - gdy został odgoniony przez brata pogryzionego - wrócił i jeszcze raz zaatakował głowę chłopca - informuje policjant.

Na tym etapie nikomu nie postawiono zarzutów. Policjanci starają się ustalić, czy pies nie należy do któregokolwiek z mieszkańców Zambrowa. Wszystko wskazuje jednak na to, że zwierzę jest bezpańske.

Pogryziony chłopiec przebywa w szpitalu dziecięcym w Białymstoku. Jest wystraszony, ale poza kilkoma ranami szarpanymi głowy jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę