Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Napinane sufity z kosmicznych materiałów już w Łomży

Nowoczesny sufit napinany to idealny wybór dla znudzonych standardowymi płytami gipsowo-kartonowymi, chcącymi szybko, bez kucia i kurzu, zasłonić stary, nierówny sufit, popękany tynk czy instalację w łazience bądź kuchni. Teraz jest to już możliwe, dzięki przebogatej ofercie łomżyńskiej firmy Robson Sufity Napinane, oficjalnego dystrybutora i przedstawiciela renomowanej, polskiej firmy Alteza. To jedyna taka firma w Łomży i w regionie, oferująca ogromny wybór napinanych sufitów: matowe, błyszczące, podświetlane, kolorowe, jednobarwne i z fotodrukiem – z europejskimi atestami i 15 latami gwarancji.

Pewnie znacznie chętniej decydowalibyśmy się na remont czy zmianę wystroju swego domu bądź mieszkania, gdyby nie perspektywa przestawiania mebli, kurzu, hałasu i długiego oczekiwania na efekt końcowy. Teraz nie jest to już jednak żadną przeszkodą, bowiem firma Robson Sufity Napinane umożliwia zmiany sufitów i ścian bez żadnych uciążliwości, bez kucia, kurzu przy montażu, rys czy pęknięć. Wystarczy kilka godzin, by stary, nierówny sufit czy popękaną ścianę zasłonić specjalną, termokurczliwą tkaniną o niespotykanych dotąd w budownictwie właściwościach. Jest ona bardzo wytrzymała, niepalna, zaś jej cechy antystatyczne sprawiają, że nie przywiera do niej kurz, nie blaknie i nie płowieje pod wpływem światła słonecznego.

Jest również nieprzemakalna – jeśli zaleje nas sąsiad, taki napinany sufit w łazience wytrzyma obciążenie aż 60 kg na pół metra powierzchni, a pracownicy firmy Robson bezpłatnie zajmą się wypięciem, wylaniem wody i ponownym zapięciem sufitu.

Kosmiczna technologia to nie jedyne atuty napinanych sufitów: klientów ogranicza tu tylko ich wyobraźnia, a możliwości są praktycznie nieograniczone. Można więc zamówić sufit z różnych materiałów, np. dostosowany kolorystycznie do mebli w danym pomieszczeniu, z podświetleniem LED, albo z fotodrukiem: przedstawiającym członków naszej rodziny, domowych pupili, postacie z bajek w pokoju dziecinnym czy ulubione widoki w salonie. Instalowane przez firmę Robson produkty Altezy spełniają wyśrubowane normy jakościowe, mają atesty Unii Europejskiej i obowiązuje na nie aż 15 lat gwarancji. Firma Robson Sufity Napinane oferuje konkurencyjne ceny swych usług, zależne od wybranego materiału i jego ewentualnej obróbki, np. w postaci fotodruku oraz szybki, profesjonalny i bezproblemowy montaż stelaży i napinanych sufitów.

Jeśli więc czujesz, że warto na wiosnę zmienić coś na korzyść w swym bezpośrednim otoczeniu, aby mieszkanie nabrało nowego blasku i życie w nim było jeszcze przyjemniejsze, skontaktuj się z firmą Robson – gwarantującą, że jest to jeszcze łatwiejsze niż myślisz!

Robson Sufity Napinane
Dystrybutor firmy Alteza spółka z. o. o.

Łomża, Małachowskiego 1 lokal 1
Tel. 502 616 038
https://www.facebook.com/Robson-Sufity-Napinane-%C5%81om%C5%BCa-1781407495519546/

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę