Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Poparzone dziecko

Małe, niechodzące jeszcze dziecko zostało poparzone dziś rano w Grajewie. Jako pierwsi z pomocą dotarli strażacy. Jak przekazują dziecko miało widoczne poparzenia klatki piersiowej.

Strażacy wstępnie zaopatrzyli je, a po dotarciu na miejsce ekipy pogotowia ratunkowego przekazali dziecko lekarzom ratownikom, którzy przewieźli je do szpitala. Na razie nie wiadomo jak poważnych obrażeń doznało dziecko, ani w jakich okolicznościach doszło do poparzenia. 
Zgłoszenie o poparzeniu dziecka w jednym z mieszkań w bloku w Grajewie strażacy odebrali kwadrans po godz. 8.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę