Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Nowa Wizja Twego tatuażu

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Twój tatuaż przestał ci się podobać? Jest niemodny i nie możesz już na niego patrzeć? Już dawno nie jest ozdobą twego ciała, bo wyblakł i ukrywasz go pod ubraniem? A może przypomina o dawnej miłości, co szczególnie irytuje twego obecnego partnera? Kiedyś nie było na to sposobu, ale teraz wystarczy odwiedzić Studio laserowego usuwania tatuaży Nowa Wizja w Łomży, gdzie po jego nieinwazyjnym zlikwidowaniu bądź korekcie całkowicie odmienimy swój wizerunek.

Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Studio Nowa Wizja przy ulicy Długiej 11 to ostatnia szansa dla tych, którzy kiedyś pochopnie zrobili sobie tatuaż nie myśląc o tym, że kiedyś może im się znudzić, nie mogą zmienić pracy na lepszą, bo tam tatuaże nie są mile widziane, bądź planują zastąpić swoją starą „dziarę” inną.

Dzięki laserowi Q-switch można tam bowiem podczas kilku zabiegów szybko, sprawnie i bezboleśnie usunąć praktycznie każdy tatuaż. Promień lasera powoduje rozpad pigmentu na mikroskopijne cząstki, które są stopniowo wydalane z organizmu, a tatuaż stopniowo zanika.
Ilość zabiegów koniecznych do usunięcia tatuażu zależy od jego czasu wykonania, powierzchni, rodzaju i koloru pigmentu oraz miejsca i głębokości. W Studio Nowa Wizja obowiązują jednak konkurencyjne ceny, a przy pakiecie czterech zabiegów klienci otrzymują rabat aż do 20 %.
W studio przy ul. Długiej można też dokonać laserowej korekty starego tatuażu, jeśli myślimy o jego zmianie lub wprowadzeniu poprawek w dawnym wzorze oraz usunąć przebarwienia skóry.
Nowa Wizja specjalizuje się też w usuwaniu i korektach makijażu permanentnego, a laserowa technologia umożliwia bardzo precyzyjne i bezpieczne wykonywanie takich zabiegów.

Jeśli więc twój tatuaż bądź makijaż permanentny straciły już swój blask, chcesz zmienić swój wizerunek bądź pozbyć się tatuowanych ozdób raz na zawsze – zadzwoń do studia Nowa Wizja i umów się na indywidualną konsultację, a już po pierwszym zabiegu od razu zauważysz różnicę na korzyść!

Nowa Wizja
Studio laserowego usuwania tatuaży
ul. Długa 11, Łomża
Czynne: poniedziałek-piątek 10:00 – 18:00
Tel. 514 114 163

240206081801.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę