Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Pijany jechał „61”. Wyeliminował go trzeźwy kierowca

Wczoraj po godzinie 18.00 dyżurny grajewskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że od strony Grajewa w kierunku Szczuczyna jedzie volkswagen, którego kierowca wykonuje niebezpieczne manewry i może znajdować się pod wpływem alkoholu. Okazało się, że faktycznie był pijany. 55-latek jechał krajową „61” mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Pijanym kierowcą był mieszkaniec Białej Piskiej. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i ma  odpowiadać przed sądem.

Oficer prasowy policji w Grajewie podkreśla, że postawa zgłaszającego zgłaszającego zdarzenie kierowcy, który widząc niebezpiecznie poruszający się pojazd zaalarmował policję, ruszył za podejrzanym kierowcą wskazując mundurowym jego aktualne położenie, a ostatecznie pomógł w wyeliminowaniu pijanego kierowcy z ruchu, zasługuje na wyrazy uznania i poparcia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę