Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Zablokowana „61” po śmiertelnym wypadku

Zablokowana jest droga krajowa nr 61 Łomża – Ostrołęka. Na wysokości wsi Leopoldowo pomiędzy Chojnami Młodymi a Miastkowem doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Ciężarowy daf zderzył się czołowo z daewoo nexia. Na miejscu zginął kierowca osobówki.

Do wypadku doszło po godz. 11.30. Na razie nie są znane szczegóły tragicznego zdarzenia Jego przebieg ustalają policjanci. Z relacji kierowców wynika, że ciężarówka jechała od Ostrołęki w kierunku Łomży a daewoo w przeciwną stronę. Według tych relacji kierowca osobówki miał zjechać na przeciwległy pas, gdzie czołowo zderzył się z ciężarówką. Na miejscu zginął kierowca daewoo, który jechał sam.
Póki co droga jest całkowicie zablokowana. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia w ruchu. Policjanci pracują nad wyznaczeniem objazdów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę