Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Ciepła woda droższa

Od marca mieszkańcy Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej za podgrzanie ciepłej wody użytkowej płacą o złotówkę więcej, a od kwietnia za ciepłą wodę użytkową o złotówkę więcej zapłacą też mieszkańcy SM Perspektywa. Leszek Konopka, prezes Perspektywy informuje, że opłata wzrośnie z 13 zł do 14 zł za podgrzanie metra sześciennego wody, czyli tysiąca litrów.

Podobnie jak w blokach ŁSM także w blokach Perspektywy nie ma oddzielnych liczników ciepła dla centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej i rozliczenie tych kosztów należy do administracji spółdzielni.  Wzrost opłat za podgrzanie ciepłej wody użytkowej o złotówkę na metrze sześciennym przełoży się na około 3-4 zł większe miesięczne rachunki za wodę.

Prezes Perspektywy potwierdza także, że wcześniej zarząd spółdzielni wystąpił do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej o obniżenie z 55°C  do 50°C temperatury do jakiej podgrzewana jest woda użytkowa w blokach spółdzielni. Tłumaczy, że zdarzały się przypadki zwracania uwagi przez mieszkańców, że była ona za gorąca.

SM Perspektywa to druga co do wielkości spółdzielnia mieszkaniowa w Łomży. W jej zasobach mieszka ok. 13,5 tys. łomżan. W ŁSM od 1 marca cena podgrzania metra sześciennego ciepłej wody wynosi 14,50 zł.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę