Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Oszust ze stolicy

29-latek z Warszawy miał kilkakrotnie oszukać mieszkańca powiatu kolneńskiego, który w ten sposób stracił około 100 tysięcy złotych. 29-latek próbował oszukać go na kolejne 200 tysięcy, ale tym razem się nie udało. Kolneńscy policjanci przez kilka miesięcy pracowali nad tą sprawa i w ubiegłym tygodniu zatrzymali podejrzanego, który decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Jak podaje policja oszustwa polegały na doprowadzeniu go do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Mężczyzna na podstawie sfałszowanych dokumentów kilkukrotnie pobrał od mieszkańca powiatu kolneńskiego prowizję z tytułu pośrednictwa sprzedaży energii elektrycznej. Za takie przestępstwa grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

W wyniku kilkumiesięcznej pracy i wnikliwych ustaleń kolneńskich funkcjonariuszy, w czwartek na terenie Warszawy zatrzymali podejrzanego 29-latka. Policja podaje, że mężczyzna podczas zatrzymania miał zmieniony wygląd w celu utrudnienia identyfikacji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę