Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Dzień Kobiet w Bursztynowej [wideo]

Zapraszamy do obejrzenie relacji z Dnia Kobiet w Galerii Bursztynowej. Zobaczycie, jak Panie spędziły swoje święto w centrum handlowym.

Bezpłatne makijaże, porady modowe, warsztaty wykonywania różdżek i wróżek z tiulu, filcu i wstążek, a także zdjęcia na tle foto ścianki, te wszystkie atrakcje czekały na Panie z okazji Dnia Kobiet. Ogromną radość, zarówno tym starszym, jak i młodszym Paniom, sprawiły bezalkoholowe, dymiące i o egzotycznych smakach kolorowe drinki.

Zobaczcie sami, jak spędziliśmy w Bursztynowej te wyjątkowe święto.

galeriabursztynowa.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę