Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@

Pędził w sobotę

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali pędzącego jak błyskawica kierowcę volkswagena. 32-letni mieszkaniec gminy Łomża przez Miastkowo jechał z prędkością 160 km/h.

Zdarzenia miało miejsce w sobotę wieczorem. Mężczyzna za popełnione wykroczenie drogowe został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł, dostał 10 punktów karnych i stracił prawo jazdy.  Policjanci zgodnie z prawem zatrzymują dokument każdemu, kto w obszarze zabudowanym przekroczy dozwoloną prędkość o 50 km/h, a 32-latek przekroczył ją aż o 110 km/h. Prawo jazdy szybkiego kierowcy policjanci przekażą do starosty łomżyńskiego, który zatrzyma je na trzy miesiące. 
Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży podkreśla, że kontrola zbyt szybko jadących kierowców w Miastkowie odbywała się po zgłoszeniach mieszkańców dokonywanych za pośrednictwem  Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę