Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Chłopiec uwięziony w błocie

Główne zdjęcie
Strażacy wynoszą chłopca bez butów z błota

Nietypową interwencję podejmowali w niedzielę wczesnym wieczorem łomżyńscy strażacy. Zostali wezwani na ratunek do chłopca uwięzionego w błocie. - Wezwanie dotyczyło terenów pomiędzy Szosą Zambrowską a ul. Zawadzką – mówi brygadier Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

Gdy jednostka dotarła na miejsce strażacy zastali wystraszonego chłopca, stojącego po łydki w błocie, który nie mógł wydostać się z błota. Strażacy wzięli go za ręce i wynieśli z błotnej pułapki, w której pozostały buty. Je trzeba było wykopać, bo wyciągnąć ich z błota nie mogli nawet silni strażacy.
- Zdarzają się różne nietypowe interwencja i ta do takich właśnie należała – mówi komendant Wilczyński. - Wszystko zakończyło się dobrze, a uwolniony z błota chłopiec cały i zdrowy został przekazany mamie.

Foto: Strażacy wynoszą chłopca bez butów z błota
Foto: Miejsce gdzie był w błocie uwięziony chłopiec
Foto: But w błocie
Foto: But, a właściwie metka widoczna w błocie
Foto:
Foto: Strażacy wykopują buty chłopca

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę