Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Dachowanie pod Konopkami

Około godz. 16.30 na drodze nr 677 w okolicach wsi Konopki Młode, kilka kilometrów od Łomży w kierunku Śniadowa zderzyły się dwa pojazdy. Oba wylądowały w rowach w tym jeden na dachu. Przy tak groźnie wyglądającym zdarzeniu na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Ze wstępnych uistaleń wynika, że oba samochody Renult Espace i Scenic jechały w kierunku Warszawy. Espace zaczął manewr wyprzedzania, i jak mówił kierowca tego auta, był równo ze Sceniciem i wówczas kierujący tamtym pojazdem  także rozpoczał wyprzedzanie. Espace zarzuciło i dachował, a Scenic wpadł do przeciwnego rowu. Na szceście podróżujący oba samochodami doznali lekkich obrażeń

W miejscu wypadku pracują służby, ruch odbywa się wahadłowo.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę