Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Panie nie płacą... w granicach Łomży

W Dzień Kobiet wszystkie panie w Łomży autobusami komunikacji miejskiej będą mogły jeździć za darmo. Zwolnienie z konieczności kupienia biletu dotyczy jednak tylko i wyłącznie linii w granicach administracyjnych miasta. To jednak nie jedyna atrakcja na Dzień Kobiet w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji. Przez trzy godziny po Łomży ma jeździć jeździł wiosennie przystrojony autobus linii nr 10, w którym będzie można posłuchać najpiękniejszych strof o płci pięknej.

Zarządzenie zwalniające Panie z obowiązku kupienia biletów w Dzień Kobiet wydał prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski. To już kilkuletnia tradycja w mieście. 
- Jest to szczególny dzień w roku. Wszyscy wiemy, ile Panie wnoszą do naszego codziennego życia. Chciałbym, aby tego dnia mieszkanki Łomży poczuły się wyjątkowo, wygodnie i bezpiecznie podróżowały po mieście – przekazuje Grzegorz Daniluk słowa prezydent Chrzanowski, który miał zachęcać łomżanki do korzystania jutro z bezpłatnych przejazdów autobusami MPK.
Kolejną niespodzianką dla Pań przygotowana przez MPK we współpracy ze Stowarzyszeniem Ludzi Aktywnie Naznaczonych „Ja i Ty” oraz Miejską Biblioteką Publiczną będzie mobilny poranek literacki „o kobietach i dla kobiet”. Od 11.00 do 14.00 w autobusie linii Nr 10, o numerze bocznym 212 będzie można posłuchać najpiękniejszych strof o płci pięknej. 
Autobus wiosennie przystrojony już czeka na jutrzejsze święto – przekazują pracownicy miejskiej firmy do słuchania poezji zapraszają nie tylko Panie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę