Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Rozlewiska coraz większe

Główne zdjęcie
Stan Narwi w okolic Łomży (źródło: pogodynka.pl)

400 cm osiągnęła w poniedziałek rano Narew w okolicach Łomży. Od piątku jej poziom podniósł się tu o 34 cm i dziś zbliża się już do stanu ostrzegawczego, który wynosi 410 cm. Na wodowskazie w Wiźnie rzeka ma już 464 cm, czyli o 24 cm powyżej stanu ostrzegawczego i 6 cm poniżej alarmowego.

Hydrolodzy spodziewają się dalszych wzrostów poziomu wody. Związane to jest z przemieszczaniem wody w zlewni Biebrzy i Narwi, ale także dalszymi opadami deszczu. W okolicach Łomży w ciągu ostatnich 6 godzin spadło ok. 15 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni ziemi, a dziś deszcz może padać niemalże przez cały czas.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę