Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Zapalił się samochód

Główne zdjęcie
Fot. Aga Bennett

Land Rover zapalił się w niedzielę wieczorem przy stacji paliw BP. Jak podaje Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Łomży, podróżujący samochodem szybko opuścili pojazd i nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło ok. 18.50 na Ale Legionów w okolicy stacji BP. Pożar zaczął się w komorze silnika. Dym wydobywający się spod maski wystraszył podróżujących samochodem, którzy szybko go opuścili. Pożar auta ugasili dopiero wezwani na miejsce zdarzenia strażacy.

Jak się okazuje to nie jedyny tego typu przypadek w ostatnich dniach. Podobne zdarzenia miało miejsce w piątkowe popołudnie w Konarzycach. Na jednej z posesji przy ul. Lipowej zapalił się opel. Także tu pożar powstał w komorze silnika, przy czym próbować go ugasić właściciel wykorzystując ręczną gaśnicę. Strażacy z Konarzyc pomogli mu dogasić pożar.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę