Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Wyrąb zaczyna się przy Sikorskiego

Od wycinki drzew ponad 30 drzew rozpoczynają prace drogowcy, którzy mają zmodernizować ostatnie nieremontowane dotychczas odcinku ulicy Sikorskiego w Łomży. Dziś zaczęła się wycinka drzew rosnących na odcinku od ul. Kard. S. Wyszyńskiego do Al. Legionów. W związku z tymi pracami do końca miesiąca kierowcy mogą spodziewać się tu utrudnień w ruchu.

Ten odcinek ul. Sikorskiego ma około 270 metrów długości. Jak informował wcześniej ratusz w tym miejscu przewidziane do wycięcia są 33 drzewa. To nie jednak tylko mała część drzewa jakie mają być wycięte w tym roku w Łomży w związku z planowanymi remontami dróg. Ponad setka drzew zostanie wycięta przy ul. Piaski, około 90 przy ul. Polowej i krótkim fragmencie Szosy Zambrowskiej. Wyrąb kilkunastu drzew odbędzie się także, gdy drogowcy rozpoczną długo wyczekiwany remont ul. Stacha Konwy.

Z roku na rok w Łomży pod topór idzie coraz więcej drzew. O ile w 2011 roku wycięto w mieście 348 drzew i wykarczowano 130 krzewów, to w ubiegłym roku były to 803 drzewa i 798 krzewów. W sumie w ciągu ostatnich sześciu lat w mieście legalnie wycięto 3 750 drzew i 2 753 krzewy.

zobacz: Masowy wyrąb drzew w mieście

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę