Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

19-latek z nielegalną bronią

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 19-latka, który miał broń myśliwską bez wymaganego pozwolenia. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za nielegalne posiadanie broni grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży w ubiegły piątek, przed godziną 17.00 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o młodym mieszkańcu gminy Łomża, który przed swoim domem strzelił w powietrze z broni palnej. Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce i rozpoczęli poszukiwania osoby odpowiedzialnej za całą sytuację. Mundurowi szybko zatrzymali w tej sprawie 19-latka. Okazało się, że młody człowiek nie miał pozwolenia na posiadanie broni. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W wyniku podjętych działań funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli też ukrytą jednostkę broni myśliwskiej. 19-latek już usłyszał zarzut. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Za nielegalne posiadanie broni palnej grozi mu kara od 6 miesięcy nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę