Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ślisko i niebezpiecznie

Główne zdjęcie
Zdarzenie między Bożejewem a Wizną

Fatalne warunki na drogach regionu. Na większości z nich leży gruba warstwa śniegu, pośniegowego błota, a czasami nawet lodu. Niestety nic nie zapowiada, żeby szybko sytuacja uległa poprawie. Synoptycy na dziś zapowiadają dalsze opady śniegu, a porywisty wiatr będzie powodował zawieje i zamiecie śnieżne. Dopiero pod koniec dnia wiatr osłabnie. Policja podaje, że wczoraj tylko w Łomży i najbliższej okolicy doszło do 12 kolizji i dwóch wypadków drogowych. Dziś do godz. 9.30 odnotowano jedną kolizję.

Jako wypadek zakwalifikowano opisywane przez nas wczoraj przedpołudniowe zderzenie na Al. Legionów, w okolicy szkoły muzycznej, w którym kierowca ciężarowego DAFa uderzył w tył dostawczego Renauta, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. 
Drugi wypadek wydarzył się na po południu na drodze krajowej nr 64 Łomża – Wizna. Jadący od Wizny w kierunku Bożejewa Matiz wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Ranny został 65-letni kierowca Matiza. W obu przypadkach prawdopodobną przyczyną wypadków było niedostosowanie prędkości jazdy do trudnych warunków drogowych. 
Tymczasem synoptycy nie zapowiadają szybkiej poprawy pogody. W środę przez cały dzień nad regionem będzie utrzymywało się zachmurzenie całkowite i opady śniegu. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, pod koniec dnia stopniowo słabnący, wschodni, może powodować lokalne zawieje i zamiecie śnieżne. 
Dziś rano policji w Łomży zgłoszono jedną kolizję drogową.  Duże utrudnienia w ruchu były także na drodze krajowej nr 61 w kierunku Grajewa, gdzie samochody ciężarowe na śliskiej jezdni nie mogły podjechać pod górki. Ta sytuacja został już opanowana, ale ciągle nawet ta, główna droga w regionie, jest bardzo śliska.

Foto: Zdarzenie między Bożejewem a Wizną
Foto: Trudne warunki na S61
Foto: Trudne warunki na S61
Foto: Ciężarówka ma problem z podjazdem pod górę na ul. Sikorskiego
Foto: Korek do Piątnicy na nowym moście
Foto: Zakorkowana Piątnica
Foto: Zdarzenie między Bożejewem a Wizną
Foto: Zdarzenie między Bożejewem a Wizną
Foto: Zdarzenie między Bożejewem a Wizną
Foto: Zdarzenie między Bożejewem a Wizną
Foto: Zdarzenie między Bożejewem a Wizną

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę