Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

23-latek pobił małe dziecko?

Na dwa miesiące do tymczasowego aresztu trafił młody 23-letni mieszkaniec Łomży, który w ubiegły czwartek miał pobić ośmiomiesięczne dziecko swej konkubiny. Matka z dzieckiem następnego dnia wieczorem zgłosiła się do szpitala w Łomży, po czym oboje zostali przewiezieni do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Także policja o zdarzeniu została poinformowana w piątek wieczorem. Zgłaszającym była osoba postronna – koleżanka matki. Jak informuje policja także matka dziecka potwierdziła, że zostało ono uderzone przez konkubenta, ale przeprowadzone w Białymstoku badania nie wykazała, poza zewnętrznymi oznakami, aby dziecko doznało początkowo podejrzewanych uszkodzeń ciała. Sprawa jest szczegółowo wyjaśniana. W związku z nią policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Łomży. Jak przekazuje Piotr Pietrzak z KMP w Łomży dziś sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na dwa miesiące.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę