Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Piątnickie nowości na medale

Główne zdjęcie
Nowość z OSM Piatnica, która pozwala m.in. przygotować własnoręcznie, przy użyciu domowego miksera lub robota kuchennego, w kilka minut prawdziwe, domowe masło.

– Cieszy nas uznanie konsumentów i zaufanie, jakim nas darzą, gdy wprowadzamy na rynek nowe produkty – mówi Łukasz Kalinowski, wiceprezes OSM Piątnica. Śmietanka 42%, Jogurt typu greckiego z borówką amerykańską i Wiejskie bez laktozy 1L - to produkty z oferty OSM Piątnica wyróżnione w 6. edycji ogólnopolskiego badania „NAJLEPSZY PRODUKT 2017 – Wybór Konsumentów®”.

Organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze badanie „NAJLEPSZY PRODUKT 2017 – Wybór Konsumentów®” jest swoistym kompasem wskazującym producentom branży  trendy, za którymi podążają konsumenci. Formuła jest prosta: najlepsze nowości rynku spożywczego, chemicznego i kosmetycznego są wskazywane na podstawie unikalnych opinii konsumentów i nagradzane w 54 kategoriach. W tym roku Instytut GfK Polonia przeprowadził ankiety na próbie 1000 respondentów decydujących o zakupach dla gospodarstwa domowego. Ocenie poddane zostały aż 272 nowości. 
Z gamy produktów piątnickiej spółdzielni „złoty medal” zdobył jogurt typu greckiego z borówką amerykańską (w kategorii „JOGURTY I DESERY MLECZNE”), a dwa kolejne produkty zdobyły „medale srebrne”. To mleko wiejskie bez laktozy (w kategorii „MLEKO, KEFIRY, MAŚLANKI”) oraz śmietanka 42% (w kategorii „INNOWACJA SPOŻYWCZA”). Jak podkreślają przedstawiciele spółdzielni to pierwszy na rynku produkt tego typu. Pozwala m.in. przygotować własnoręcznie, przy użyciu domowego miksera lub robota kuchennego, w kilka minut prawdziwe, domowe masło.
- Zawsze staramy się oferować wyroby, które sami z chęcią konsumujemy i które dajemy najbliższym – dodaje Łukasz Kalinowski, wiceprezes OSM Piątnica.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę