niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Piątnickie nowości na medale

– Cieszy nas uznanie konsumentów i zaufanie, jakim nas darzą, gdy wprowadzamy na rynek nowe produkty – mówi Łukasz Kalinowski, wiceprezes OSM Piątnica. Śmietanka 42%, Jogurt typu greckiego z borówką amerykańską i Wiejskie bez laktozy 1L - to produkty z oferty OSM Piątnica wyróżnione w 6. edycji ogólnopolskiego badania „NAJLEPSZY PRODUKT 2017 – Wybór Konsumentów®”.

Nowość z OSM Piatnica, która pozwala m.in. przygotować własnoręcznie, przy użyciu domowego miksera lub robota kuchennego, w kilka minut prawdziwe, domowe masło.
Nowość z OSM Piatnica, która pozwala m.in. przygotować własnoręcznie, przy użyciu domowego miksera lub robota kuchennego, w kilka minut prawdziwe, domowe masło.

Organizowane przez Wydawnictwo Gospodarcze badanie „NAJLEPSZY PRODUKT 2017 – Wybór Konsumentów®” jest swoistym kompasem wskazującym producentom branży  trendy, za którymi podążają konsumenci. Formuła jest prosta: najlepsze nowości rynku spożywczego, chemicznego i kosmetycznego są wskazywane na podstawie unikalnych opinii konsumentów i nagradzane w 54 kategoriach. W tym roku Instytut GfK Polonia przeprowadził ankiety na próbie 1000 respondentów decydujących o zakupach dla gospodarstwa domowego. Ocenie poddane zostały aż 272 nowości. 
Z gamy produktów piątnickiej spółdzielni „złoty medal” zdobył jogurt typu greckiego z borówką amerykańską (w kategorii „JOGURTY I DESERY MLECZNE”), a dwa kolejne produkty zdobyły „medale srebrne”. To mleko wiejskie bez laktozy (w kategorii „MLEKO, KEFIRY, MAŚLANKI”) oraz śmietanka 42% (w kategorii „INNOWACJA SPOŻYWCZA”). Jak podkreślają przedstawiciele spółdzielni to pierwszy na rynku produkt tego typu. Pozwala m.in. przygotować własnoręcznie, przy użyciu domowego miksera lub robota kuchennego, w kilka minut prawdziwe, domowe masło.
- Zawsze staramy się oferować wyroby, które sami z chęcią konsumujemy i które dajemy najbliższym – dodaje Łukasz Kalinowski, wiceprezes OSM Piątnica.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0