poniedziałek, 11 grudnia 2017 napisz DONOS@

Można klikać lub słać SMS-y... dla Łomży

Łomża pokonała inne miasta w województwie, w VIII edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Świeć się z Energą”. Zwycięstwo to dla miasta nagrody dobroczynne – energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł oraz awans do II etapu zabawy. To czy teraz Łomża pokona m. in. Legnicę i Radom, i zdobędzie tytuł „Świetlnej stolicy Polski” oraz nagrody o łącznej wartości 50 tys. zł zależeć będzie od tego zaangażowania mieszkańców, którzy mogą codziennie klikać lub słać SMS-y.

„Świeć się z Energą” to odbywająca się już od 8 lat ogólnopolska zimowa zabawa organizowana przez Grupę Energa, w której wybierane są najpiękniej oświetlone miasta w Polsce. Z ponad 100 miast z całej Polski, biorących udział w plebiscycie „Świeć się z Energą” wyłoniono 16 miast reprezentujących każde z województw, które powalczą o tytuł „Świetlnej stolicy Polski” oraz kolejne nagrody dobroczynne od Grupy Energa o łącznej wartości 50 tys. zł.  Do tegorocznego finału plebiscytu miast „Świeć się z Energą” awansowały: Legnica, Inowrocław, Zamość, Gorzów Wielkopolski, Rzgów, Bobowa, Radom, Nysa, Stalowa Wola, Łomża, Wejherowo, Częstochowa, Starachowice, Braniewo, Kalisz, Połczyn-Zdrój. Te miasta mają teraz szansę zdobyć dodatkowo nowoczesny sprzęt AGD (m.in. lodówki, zmywarki i kuchenki marki Electrolux) o wartości 40 000 zł i możliwość pomocy kolejnym potrzebującym ze swojego miasta.

Głosowanie w ostatecznej rozgrywce etapu ogólnopolskiego trwa do 31 stycznia. Głosować na Łomżę można codziennie bez ograniczeń przez stronę internetową SwiecSie.pl, w zakładce „Plebiscyt Świetlna stolica Polski”, poprzez aplikację „Plebiscyt miast” oraz poprzez SMS-y, wysyłając wiadomość o treści MIASTO192 na nr 71750 (koszt sms to 1,23 zł z VAT).

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0