Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Białostocki dyrektor GDDKiA odwołany

Główne zdjęcie
Jerzy Doroszkiewicz były dyrektor białostockiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

Jerzy Doroszkiewicz nie jest już dyrektorem białostockiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Oddziałem kierował od 2007 roku i w środę został odwołany. - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad dobiera współpracowników zgodnie z uznaniem i z tego prawa skorzystał – tłumaczy Jan Krynicki, rzecznik prasowy warszawskiej centrali GDDKiA.

Dla zachowania ciągłości realizacji zadań GDDKiA do pełnienia obowiązków dyrektora oddziału GDDKiA w Białymstoku, do czasu powołania nowego dyrektora oddziału GDDKiA, został powołany Maciej Gorysz, dotychczasowy zastępca dyrektora oddziału ds. inwestycji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę