wtorek, 12 grudnia 2017 napisz DONOS@

Potrącona na Polowej

Młoda kobieta przebiegając przez jezdnię ulicy Polowej została potrącona przez osobową hondę. Piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności tego wypadku i prosi o rozwagę i uwagę pieszych i kierowców, tym bardziej, że synoptycy zapowiadają zmianę pogody, która znacząco pogorszy warunki na drogach.

Do wypadku z udziałem pieszej na ul. Polowej doszło wczoraj ok. godz. 17. jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że młoda kobieta przebiegała przez jezdnię i została potrącona przez jadącą od Wojska Polskiego w kierunku Alei Legionów osobową hondę. Ranna trafiła do szpitala.
Poza tym wypadkiem wczoraj w Łomży i najbliższej okolicy zanotowano także pięć innych kolizji drogowych.

Pogorszą się warunki jazdy
Tymczasem synoptycy zapowiadają zmianę pogody. Nocą możliwe są opady śniegu, a nad ranem przejściowo przechodzące w opady deszczu ze śniegiem. W województwie podlaskim przewidywana jest temperatura minimalna od -3°C do -1°C, co sprawi że na drogach będzie ślisko. Do tego warunki jazdy może utrudniać także wiatr, który w porywach może osiągać prędkość do 65 km/h, powodując miejscami zawieje śnieżne.
Także jutro w dzień zachmurzenie duże z przelotnymi opadami śniegu i silnym wiatrem powodującym zawieje śnieżne. Temperatura maksymalna od 0°C do 1°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0