Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Audi ścięło słup

Na Al. Legionów obok stacji Statoil audi ścięło słup elektryczny. Kierowca samochodu został przewieziony do łomżyńskiego szpitala. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Jak wynika z relacji świadków, audi wyprzedzało samochody po lewej stronie wysepki. Wracając na prawy pas wpadło w poslizg i uderzyło w słup oświetlenia ulicznego. Betonowy słup złamał się i spadł na drogę. Kierowca uszkodzonego samochodu został zabrany przez karetkę pogotowia ratunkowego. Na miejscu pracują służby. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę