poniedziałek, 18 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Wpadł z pół kilograma narkotyków

Blisko pół kilograma marihuany, prawie 40 gramów amfetaminy oraz sprzęt związany z obróbką narkotyków ujawnili policjanci u 33-letniego mieszkańca gminy Rajgród . Mężczyzna jest podejrzewane także o uprawę narkotyków. Sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące, a grozi mu nawet 12 lat więzienia.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Dilera rozpracowali policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w środę. Został zatrzymany w swoim domu. Tam też znaleziono prawie pół kilograma suszu roślinnego konopi, około 38 gramów białego proszku oraz sprzęt służący do rozdrabniania narkotyków. Wstępne badania wykazały, że znalezione substancje to marihuana i amfetamina. Czarnorynkowa wartość odnalezionych narkotyków to łącznie ponad 50 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania, udzielania i uprawy narkotyków. Wczoraj postanowieniem sądu, który dalej zajmie się sprawą, 33-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara od roku do nawet 12 lat pozbawienia wolności. 
Oficer prasowy KPP w Grajewie podaje, że sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci ustalają teraz skąd pochodziły narkotyki i gdzie trafiały.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0