Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Wpadł z pół kilograma narkotyków

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Blisko pół kilograma marihuany, prawie 40 gramów amfetaminy oraz sprzęt związany z obróbką narkotyków ujawnili policjanci u 33-letniego mieszkańca gminy Rajgród . Mężczyzna jest podejrzewane także o uprawę narkotyków. Sąd tymczasowo aresztował go na 3 miesiące, a grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Dilera rozpracowali policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w środę. Został zatrzymany w swoim domu. Tam też znaleziono prawie pół kilograma suszu roślinnego konopi, około 38 gramów białego proszku oraz sprzęt służący do rozdrabniania narkotyków. Wstępne badania wykazały, że znalezione substancje to marihuana i amfetamina. Czarnorynkowa wartość odnalezionych narkotyków to łącznie ponad 50 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania, udzielania i uprawy narkotyków. Wczoraj postanowieniem sądu, który dalej zajmie się sprawą, 33-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu kara od roku do nawet 12 lat pozbawienia wolności. 
Oficer prasowy KPP w Grajewie podaje, że sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci ustalają teraz skąd pochodziły narkotyki i gdzie trafiały.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę