Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Za szybki 21-latek

Z prędkością 103 km/h przez wieś Guty usiłował przejechać 21-letni mieszkaniec powiatu kolneńskiego. Ta sztuka nie udała się. Szybkiego młodego kierowcę zatrzymali policjanci. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych i 10 punktami karnymi. Od razu zatrzymano mu też prawo jazdy, które zgodnie z prawem ma stracić na trzy miesiące.

Do zatrzymania za szybkiego kierowcy doszło w niedziele przed godz. 13. Policjanci podkreślają, że kontrolę prędkości jadących samochodów przez Guty przeprowadzali w miejscu wskazanym przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Zatrzymany 21-letni kierowca osobowego volkswagena jechał o 53 km/h za szybko. Z uwagi na fakt, że młody kierowca o tyle przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy. Dokument zostanie teraz przesłany do starosty z wnioskiem o wszczęcie postępowania administracyjnego, które skutkować ma utratą uprawnień do kierowania na 3 miesiące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę