Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Zobacz relację z mikołajkowej imprezy w Galerii Bursztynowej

Z okazji Mikołajek Galerię Bursztynową 4 i 6 grudnia odwiedził najprawdziwszy Święty Mikołaj i obdarował kilkaset dzieci prezentami. Były piosenki i wierszyki, a także mnóstwo uśmiechów na twarzach najmłodszych uczestników imprezy.

W Galerii Bursztynowej 4 grudnia odbyła się impreza z okazji Mikołajek. Centrum handlowe odwiedził najprawdziwszy Święty Mikołaj i obdarował kilkaset dzieci prezentami. Najmłodsi w ramach podziękowania zaśpiewali Białobrodemu piękne piosenki lub wyrecytowali wierszyki.

Natomiast, 6 grudnia w Galerii Bursztynowej ze Świętym Mikołajem spotkały się dzieci z przedszkoli oraz podopieczni ostrołęckich ośrodków dla niepełnosprawnych.

Życzymy, żeby w czasie Świąt Bożego Narodzenia, każde dziecko było tak szeroko uśmiechnięte, jak w naszej relacji z mikołajkowej imprezy. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę