Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

Bo droga była śliska...

Jedna osoba trafiła do szpitala po czołowym zdarzeniu się samochodów w Czarnocinie pod Piątnicą. Prawdopodobnie renault na łuku drogi wpadł w poślizg zjechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z nissanem.

Do wypadku doszło ok. 15.30. Renault 19 jechał od strony Piątnicy w kierunku Pęzy. Z pierwszych informacji wynika, że kierujący na łuku jezdni, przy śliskiej nawierzchni drogi, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku nissanem qashqai.
Jedna osoba, pasażerka nissana, została zabrana do szpitala. Na miejscu pracują jeszcze służby ratownicze i policjanci, którzy szczegółowo wyjaśniają okoliczności wypadku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę