Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

1000 zł za złe wyprzedzanie

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Wyprzedzanie na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych, przekroczenie podwójnej linii ciągłej i znacznie przekroczona prędkość – to wykroczenia spieszącego 56-letniego estońskiego kierowcy, na drodze krajowej nr 61. Wszystko uwieczniła kamera policyjnego radiowozu, który jechał za nim.

Jak podaje policja wczoraj przed godz. 10 funkcjonariusze patrolujący drogę krajową numer 61 w rejonie Popowa w powiecie grajewskim zauważyli opla, którego kierowca niebezpiecznie wyprzedzał kilka pojazdów. Kamera zainstalowana w radiowozie zarejestrowała, jak mężczyzna, nie zważając na znaki drogowe pionowe i poziome, zjechał na przeciwległy pas ruchu i wyprzedził jadące przed nim pojazdy na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych oraz w miejscu, gdzie jest podwójna linia ciągła. Dodatkowo pomiar prędkości astry wskazał, że jej kierowca jechał blisko 92 km/h w miejscu, gdzie maksymalna dopuszczalna prędkość to 50 km/h. Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli okazało się, że za jego kierownicą siedział 56-letni obywatel Estonii. W związku ze swoją niebezpieczną jazdą i popełnionymi wykroczeniami mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości tysiąca złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę