wtorek, 18 lutego 2020 napisz DONOS@

1000 zł za złe wyprzedzanie

Wyprzedzanie na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych, przekroczenie podwójnej linii ciągłej i znacznie przekroczona prędkość – to wykroczenia spieszącego 56-letniego estońskiego kierowcy, na drodze krajowej nr 61. Wszystko uwieczniła kamera policyjnego radiowozu, który jechał za nim.

fot. KWP Białystok
fot. KWP Białystok

Jak podaje policja wczoraj przed godz. 10 funkcjonariusze patrolujący drogę krajową numer 61 w rejonie Popowa w powiecie grajewskim zauważyli opla, którego kierowca niebezpiecznie wyprzedzał kilka pojazdów. Kamera zainstalowana w radiowozie zarejestrowała, jak mężczyzna, nie zważając na znaki drogowe pionowe i poziome, zjechał na przeciwległy pas ruchu i wyprzedził jadące przed nim pojazdy na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych oraz w miejscu, gdzie jest podwójna linia ciągła. Dodatkowo pomiar prędkości astry wskazał, że jej kierowca jechał blisko 92 km/h w miejscu, gdzie maksymalna dopuszczalna prędkość to 50 km/h. Po zatrzymaniu pojazdu do kontroli okazało się, że za jego kierownicą siedział 56-letni obywatel Estonii. W związku ze swoją niebezpieczną jazdą i popełnionymi wykroczeniami mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości tysiąca złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę