Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Złodziej wpadł przez śnieg

22-letni mieszkaniec Łomży podejrzewany jest o serię kradzieży z altanek w ogródkach działkowych. Mężczyzna wparł w ręce policji na gorącym uczynku. W poniedziałek przed północą policjanci podczas patrolowania terenu ogródków działkowych, zauważyli na śniegu świeże ślady butów. Trop doprowadził do złodzieja...

Jak relacjonuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży funkcjonariusze, którzy podejrzenia wzbudziły ślady na śniegu postanowili sprawdzić zabezpieczenia znajdujących się tu domków letniskowych. Okazało się, że jedna z altanek, do której prowadził trop, miała uchylone drzwi oraz uszkodzony zamek. Mundurowi weszli do pomieszczenia, gdzie zauważyli próbującego ukryć się za meblami mężczyznę. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec miasta. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach wyszło na jaw, że jest on poszukiwany w związku z podejrzeniem popełnienia jeszcze innych podobnych przestępstw, do których dochodziło w Łomży od sierpnia. Zatrzymany mężczyzna usłyszał w czwartek pięć zarzutów. Trzy z nich dotyczyły kradzieży z włamaniem do altanek. Z miejsc tych skradziono telewizor samochodowy, elektronarzędzia i narzędzia ogrodnicze. Kolejne dotyczyły kradzieży elektronarzędzi z niezabezpieczonego pomieszczenia gospodarczego oraz garażu znajdujących się na dwóch osiedlowych posesjach. Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali w sumie na blisko 5 tysięcy złotych. 22-latkiem ma zająć się sąd.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę