Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych

Około 25-letni mężczyzna trafił do szpitala po potrąceniu przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych na ul. Wiejskiej. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Tymczasem synoptycy ostrzegają, że warunki na drogach mogą się znacznie popsuć. Po dziennych roztopach temperatura będzie mocno spadała powodując zamarzanie wody i śliskość na jezdniach i chodnikach.

Do potrącenia pieszego doszło przed godz. 14. w okolicy skrzyżowania ulic Wiejskiej, Nowogrodzkiej i Wojska Polskiego. Mężczyzna przechodzący po przejściu dla pieszych został uderzony przez nissana qashqai. Na razie nie wiadomo jakich obrażeń doznał pieszy. Karetka pogotowia zabrała go do szpitala.
Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i proszą kierowców i pieszych o ostrożność.    

To co się roztopiło zamarznie
Tymczasem synoptycy zapowiadają, że nocą temperatura powietrza w regionie mocno spadnie. To sprawi, że na mokrych za dnia nawierzchniach dróg i chodników pojawi się lód. Temperatura powietrza może spaść minimalnie od -8°C, do nawet -11°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę