Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pożar w Grzymałach Nowogrodzkich

Spalił się garaż, ciągnik i trzy motocykle. Z płonącego budynku w ostatniej chwili właściciel zdołał jeszcze wyprowadzić dwa samochody. W poniedziałek późnym wieczorem kilkudziesięciu strażaków z jednostek zawodowych i ochotniczych gasiło pożar budynku we wsi Grzymały Nowogrodzkie.

Zgłoszenie o pożarze strażacy odebrali około 19.40. Właściel gospodarstwa w Grzymałach Nowogrodzkich alarmował, że pali się garaż duży wewnątrz którego są dwa samochody. Na miejsce wysłano w sumie siedem zastępów straży pożarnej. Gdy pierwsze jednostki dotarły na miejsce płomienie ognia obejmowały już cały dach budynku o powierzchni ok. 90 m2. Jak informuje bryg. Grzegorz Wilczyński, zastępca Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży, jeszcze przed przyjazdem ratowników właściciel zdołał wyprowadzić z płonącego budynku dwa samochody – busa i osobówkę, ale wewnątrz pozostały ciągnik rolniczy i trzy motocykle. Niestety budynku murowanego krytego blachą jak i pozostałej jego zawartości nie udało się uratować. Straty wstępnie strażacy oszacowali na ok. 115 tysięcy złotych. Akcja gaśnicza trwała do godz. 22.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę