Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

W ŁSM bez rewolucji

Zbigniew Dziemiński dotychczasowy wiceprezes będzie nowym prezesem Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Rada nadzorcza ŁSM zdecydowała, że od 1. stycznia 2017 roku zastąpi on Jerzego Brodziuka, który kilka tygodniu temu poinformował, że wraz z końcem roku przechodzi na emeryturę. - Rewolucji dużej nie będzie – zapowiada Dziemiński. - Skoro spółdzielnia dobrze stoi finansowo, rozwija się, to trzeba to tylko rozwijać, unowocześniać i inwestować, aby spółdzielnia jeszcze lepiej się rozwijała.

Zbigniew Dziemiński w spółdzielni pracuje od 1978 roku.
- Zaczynałem w piwnicy na Wiejskiej, później pracowałem na Bernatowicza, i stąd trafiłem do ABC – mówi. - Od sześciu lat jestem wiceprezesem zarządu ŁSM, a wcześniej byłem kierownikiem GZM. 2. stycznia 2017 roku przyjdę normalnie do pracy i tylko zmienię gabinet – dodaje Dziemiński.

Poza Zbigniewem Dziemińskim do nowego zarządu ŁSM wejdą także Ryszard Ślązak, dotychczasowy członek zarządu i główny specjalista ds. ekonomicznych, oraz Krzysztof Cieśliński, także wieloletni pracownik ŁSM z administracji osiedli Konstytucji i Górka Zawadzka.

Łomzyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa to największej w mieście spółdzielnia mieszkaniowa w której blokach mieszka ponad 20 tysięcy łomżan.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę